הלוואה עסקית


עסקים קטנים ובינוניים הם המרכיב המרכזי במשק הישראלי.

מספקים מקומות עבודה רבים ותורמים ליציבות הכלכלה. אך, רבים מהם מתמודדים עם מצוקת אשראי קשה.

זו הסיבה שפתרון הלוואה עסקית היא כלי חיוני להצלחתם.

הלוואה עסקית מאפשרת ליזמים להקים עסק חדש ולהגשים את החלום שלהם. בעלי עסקים קיימים, שסובלים ממצוקת אשראי, יכולים להשתמש בהלוואה עסקית כדי להשקיע בעסק שלהם, למנף את ההצלחה, לגדול ולהיכנס לשווקים נוספים.

הלוואה עסקית מאפשרת לעסקים לצלוח תקופות של פערים בתזרים המזומנים, לנצל הזדמנויות עסקיות, לרכוש מלאי או ציוד, ולשלם בזמן לספקים. ללא הלוואות לעסקים, רבים מהיזמים ובעלי העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים, היו נאלצים לוותר על הרחבת העסק והשקעה בו, ולא מעט עסקים היו נסגרים בגלל בעיות הון חוזר ומצוקת אשראי.

לכן, הלוואה עסקית היא לא רק כלי להתמודדות עם מצוקת אשראי, אלא גם דרך להגשים את החלום שלך להקמת עסק חדש או להרחבת העסק הקיים שלך. הלוואה עסקית היא המפתח להצלחה שלך בעסק.

הלוואה לעסק היא לא רק מותרות, אלא גם צורך אמיתי. רוב העסקים, גדולים וקטנים, מתמודדים עם מצוקת אשראי וצריכים לקחת הלוואה כדי לצמוח ולתפקד. הלוואות עסקיות הן למעשה צינור חמצן לעסק, וכיום ניתן לגייס אשראי בתנאים אטרקטיביים, כל עוד התהליך נעשה בצורה מקצועית.

עסקים בכל התחומים, גם עסקים גדולים המגלגלים מאות מיליונים, זקוקים להלוואות כדי לצלוח משברים, להרחיב פעילות, להקים עסקים נוספים, לעמוד בכל ההתחייבויות, לשלם בזמן לספקים, לעובדים ולרשויות השונות, לשלם שכר דירה, לרכוש מלאי חדש ועוד.

אחת האפשרויות האטרקטיביות להלוואה לעסקים בכל התחומים היא באמצעות קרנות מימון בערבות המדינה, יש גם קרנות מימון פילנתרופיות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית.

עסקים בכל התחומים יכולים לקבל הלוואות מגופים פיננסיים שונים כמו בנקים, חברות אשראי, קרנות מימון בערבות המדינה, קרנות מימון פילנתרופיות, קרנות מימון של בנקים, בתי השקעות וחברות מימון חוץ בנקאי בעלות היתר למתן הלוואות מטעם משרד האוצר.

לעסק חדש ולעסקים קטנים ובינוניים כדאי לבחון את האפשרות לקבלת הלוואות מהקרן לעסקים קטנים בינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית לתקופה של חמש שנים או יותר, עם אפשרות לגרייס לחצי שנה. חשוב להדגיש כי הלוואות חוץ בנקאיות יכולות להתאים לרוב העסקים, ניתן לקבל הלוואות בריבית אטרקטיבית ובהתאמה מדויקת לצרכי העסק ויכולת ההחזר שלו.

מדינת ישראל הקימה את קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה כדי להקל על מצוקת האשראי הקשה.

הקרן בערבות המדינה מציעה שלושה מסלולי הלוואה עיקריים לעסקים קטנים ובינוניים:

מסלול עסקים בהקמה – הלוואה נוחה עד 500,000 ₪ ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש.

מסלול השקעות – ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור הכנסות שנתי של עד 100 מיליון ₪, ההלוואה מיועדת להשקעה בעסק הקיים לצרכים שונים כמו רכישת מלאי, מימון מעבר למבנה חדש, רכישת ציוד ומכונות ועוד.

מסלול הון חוזר – אחד מהמסלולים האטרקטיביים ביותר לעסקים קטנים ובינוניים, ההלוואה מיועדת לעסקים המתמודדים עם פערי אשראי ובעיות הון חוזר. יש מקרים שבהם תהיה המלצה לקחת הלוואות חוץ בנקאיות. יש מגוון פתרונות מימון ואשראי דרך גופים פיננסיים חוץ בנקאיים וכדאי לבדוק ולהשוות תנאים כדי לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

בכדי לקבל הלוואה עסקית, יש לעמוד בתנאי הסף שנקבעים על ידי הגופים הפיננסיים השונים.

עם עזרה מקצועית, רוב בעלי העסקים יכולים לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית. לכן, גם אם הבנק מסרב לתת לעסק הלוואה, ישנן אפשרויות מימון ואשראי נוספות שניתן לקבל .

הידע והמקצועיות אל מאני-קונקט משכנתאות ופיננסים מציעים יתרון גדול בזכות הידע הרב, הניסיון העשיר, ההכרות המעמיקה עם מערכת הבנקאות והגופים הפיננסיים השונים והפתרונות היצירתיים. משרד מאני-קונקט מונה יועצים בכירים שעבדו במשך שנים רבות במערכת הבנקאות, וברשותם ידע רב, הכרות עם כל מסלולי ההלוואה והכרות אישית עם בכירים במערכת.

בעזרת התהליכים המקצועיים והידע של מאני-קונקט משכנתאות ופיננסים, ניתן לשפר באופן משמעותי את הסיכוי לקבל הלוואה מקרנות בערבות המדינה, הלוואות מהבנקים או הלוואות חוץ בנקאיות.

לאחר אפיון צרכים ותכנון פיננסי, אנחנו עורכים מכרז, בודקים ומשווים את תנאי ההלוואות ומסייעים לכם לקבל החלטה נכונה ומשתלמת.

לבדיקת זכותך, התקשר עכשיו! 9079*

זקוקים לייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    פרסום ושיווק דיגיטלי