משכנתא חדשה


לקיחת משכנתא חדשה היא אחד הצעדים הגדולים והמרגשים בחיים. זוהי כניסה לחיים בוגרים ואחריות רבה. בגלל שמדובר בהלוואה גדולה, יש צורך בהמון בדיקות, ידע והבנה של התחום.

חשוב לזכור שהתנהלות לא מתוכננת יכולה להיות יקרה מאוד בהמשך, לכן אנו במאני – קונקט מציעים ייעוץ מקצועי של צוות מנוסה לאורך כל התהליך נטילת המשכנתא.

משכנתא היא הלוואה עם שעבוד הנכס כבטוחה. במשכנתא חדשה יש בירוקרטיה מורכבת שכוללת רישום שעבודים, חתימות עורכי דין וכו'. לכן, נכון ורצוי ללוות לתכנן בצורה מקצועית ומותאמת את אותם סכומים גדולים שלוקחים מהגופים הפיננסיים בישראל.

הדרך למשכנתא חדשה – איך מתחילים?

לפני פנייה מהירה לבנקים לגבי משכנתא חדשה, אנחנו במאני – קונקט ממליצים לעצור רגע ולוודא באמת שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

יש המון שיקולים שצריך לקחת בחשבון, ביניהם – האם הנכס באמת מתאים לצרכים שלכם? האם הוא ישרת אתכם גם בטווח הארוך? האם האזור אטרקטיבי ומתוכנן להתפתח? איך התחבורה והתשתיות? רמת מוסדות החינוך ועוד. רכישת בית היא צעד קריטי, יש לבצע אותו במחשבה.

אחרי איתור הבית המתאים, כדאי לפנות ל ייעוץ מקצועי  שילווה את התהליך.

אנחנו נתכנן את אסטרטגיית המימון בכדי שנוכל להשלים את התהליך ביעילות, לבחור נכון את המוצרים הפיננסיים הטובים ביותר עבורכם. כך תרגישו בטוחים יותר בהחלטות ונינוחים יותר.

משכנתא חדשה לסיכום:

לאחר בחינת כל האפשרויות והתקבל האישור עקרוני הטוב ביותר מהבנק, אתם יכולים לבחור להיכנס לתהליך קבלה של משכנתא חדשה. יש מגוון מסלולים עם ריביות שונות, תקופות אחרות וכדומה.

תהליך עם ייעוץ מקצועי יחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים וחשוב מכך, ההחזרים החודשיים לא יתחילו לעלות בצורה חריגה. בתהליך הייעוץ והליווי נסביר כל מסלול ואת היתרונות והחסרונות שלו, כדי שתבינו בדיוק המשמעויות להלוות המשכנתא החדשה שלקחתם לצורך הגשמת חלום הבית.

משכנתא אינו תהליך בו לוקחים "מהר" הלוואה. חשוב להבין לעומק את התנאים והמשמעויות!

זקוקים לייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    פרסום ושיווק דיגיטלי